Угода з користувачем – юридичні дані проекту

Під час відвідування будь-якого з розділів на сайті або відкриття ігрового рахунку користувач надає свою згоду стосовно всіх пунктів Угоди (далі — «Угода»), Політики анонімності, умов маркетингової діяльності, правил ігор, бонусних і спеціальних пропозицій, які періодично будуть з’являтися на Сайті. Перш ніж погодитися з умовами Угоди, варто детально вивчити всі її пункти. Якщо деякі умови вас не влаштовують, ви не можете з ними погодитись з певних міркувань, або ж взагалі не плануєте їх дотримуватися, тоді варто почекати з відкриттям рахунку та відмовитися від користування Сайтом. Будь-яке використання Сайту свідчить про беззаперечне погодження гравця з усіма пунктами, вказаними в цій Угоді.

2. Сторони

Діяльність ГГбет контролюється компанією Brivio Limited, яка територіально знаходиться в Республіці Кіпр (юридична адреса — офіс 102, вул. Лекорпузьє 12A, Лімасол, Кіпр; номер реєстрації: HE315596; номер платника податків 10315596B).На всі послуги з азартних ігор розповсюджується ліцензія Invicta Networks (8048/JAZ) N.V., адреса: вул. Гельмут Страат 51, E-Commerce Park, Кюрасао, а/с 422, номер реєстрації: 123787. Далі всі згадування типу «нас», «наш», «ми» або «Компанія» відносяться до Brivio Limited, якщо чітко не вказано інше.

3. Зміна умов

3.1. За нами закріплене право внесення будь-яких змін, редагування, оновлення та зміни Угоди в разі різних причин — юридичних, комерційних, а також таких, які стосуються обслуговування відвідувачів. З актуальними пунктами Угоди можна ознайомитися на Сайті. Вони набирають чинності відразу після публікації. Ми надаємо клієнтам вичерпні дані відносно всіх змін, поправок та доповнень, розміщуючи текст редагованої Угоди на Сайті. На гравця покладається особиста відповідальність стосовно ознайомлення з діючою Угодою. За Компанією закріплюється право внесення змін в роботу Сайту в будь-який час і без попереднього інформування клієнтів.

3.2. Якщо гравець не згодний з доповненими пунктами Угоди, то він може відмовитися від права користування Сайтом, закривши рахунок (попередньо необхідно виконати пункт 11 чинної Угоди). В разі продовження користування послугами Сайту після того як змінені пункти Угоди наберуть чинності, гравець підтверджує їх прийняття незалежно від того, чи було ним отримане відповідне повідомлення стосовно змін в оновленій Угоді.

4. Правові вимоги

4.1. Користуватися Сайтом не мають права особи, які не досягли повноліття або віку (далі — «Допустимий вік»), що вважається обов’язковим щодо законної участі в азартних розвагах згідно законодавства відповідної юрисдикції. Використання Сайту користувачами, які не досягли допустимого віку, розглядається як пряме порушення Угоди. Зважаючи на це, ми залишаємо за собою право відправляти запит щодо надання документів, за допомогою яких з’явиться можливість підтвердити вік користувача. Якщо ж докази за вимогою щодо підтвердження допустимого віку не будуть надані, гравця очікує відмова в наданні послуг, а його грошовий рахунок буде тимчасово заморожений.

4.2. На азартні розваги онлайн в деяких юрисдикціях поширюється заборона на рівні закону. Погоджуючись з Угодою, гравець розуміє, що Компанія не спроможна пред’явити гарантії або юридичну консультацію стосовно законності використання Сайту на території юрисдикції, якій підпорядковується користувач. Ми не можемо запевняти своїх клієнтів, що послуги Сайту не суперечать законам юрисдикції геймерів. Використання послуг Сайту гравцем відбувається виключно за власним бажанням. Він усвідомлює всі можливі ризики та згоден взяти на себе всю відповідальність.

4.3. Ми не маємо на меті надавати гравцю послуги, які порушують законодавство його юрисдикції. Погоджуючись з умовами Угоди, користувач тим самим підтверджує та гарантує, що використання Сайту відбувається згідно законів та правил, діючих на території його юрисдикції. Ми знімаємо з себе відповідальність стосовно незаконного користування послугами Сайту.

4.4. Жителі та резиденти Афганістану, Американського Самоа, Арубі, Австралії, Іраку, Ірану, Італії, Ізраїля, Нідерландів, Лаосу, Мальти, Саба, Сербії, Сінгапуру, Іспанії, Сен-Мартена, Сінт-Естатіуса, Сирії, Шрі-Ланки, Судана, Уганди, Сполучених Штатів Америки, Вануату, Тринідада і Тобаго, Туреччини і Ємену, Бонайре, Кіпру, Кюрасао, Корейської Народно-Демократичної Республіки (Північна Корея), Ефіопії, Франції, Великобританії, Гайани, Гуам, Португалії, Саудівської Аравії не мають права займатися відкриттям рахунків або внесенням грошей на Сайті. До списку юрисдикцій Компанією можуть вноситися зміни та без попереднього інформування геймерів. Користувач в свою чергу дає згоду на те, що не відкриватиме рахунок та не здійснюватиме перерахування на нього грошей, знаходячись при цьому на території однієї з вищезазначених юрисдикцій.

4.5. Гравці відповідальні за сплату зборів та податків, які поширюються на виграшні суми, отримані внаслідок користування послугами Сайту. Гравець зобов’язаний пред’явити необхідну документальну звітність в разі, коли відповідно до законодавчих норм певної юрисдикції за виграш повинна бути виплачена певна сума податкового збору.

5. Відкриття рахунку

5.1. Відкриття рахунку — обов’язкова умова для отримання доступу до всіх послуг, що надаються Сайтом. Зробити це можна внаслідок вказування E-mail та паролю, за допомогою якого в подальшому буде здійснюватися вхід в обліковий запис. Також рекомендується вказати особисті відомості про себе.
5.2. Компанія залишає за собою право відправити гравцю запит щодо надання документів, які допоможуть підтвердити його особистість та правдивість вказаних даних. Якщо в зв’язку з деякими причинами гравець не в змозі надати необхідний пакет документів для підтвердження його особистості, Компанія може призупинити дію рахунку гравця до того часу, поки ця умова не буде виконана.
5.3. Гравець підтверджує, що на етапі створення облікового запису на Сайті ним були вказані правдиві, точні та повні відомості про свою особистість. В разі, якщо в цих даних відбудуться будь-які зміни, гравець зобов’язується відразу оновити інформацію про себе в профілі. До гравця можуть застосовуватися обмеження, його рахунок може бути призупинено або заблоковано, а всі платежі — анульовано, якщо він буде ігнорувати або взагалі не виконувати вищевказані правила.
5.4. За допомогою форми зворотнього зв’язку гравець може направити запит операторам технічної підтримки Сайту, якщо в нього виникнуть труднощі під час реєстрації або будь-які інші проблеми.
5.5. На Сайті дозволяється відкриття лише одного рахунку гравцем. Якщо буде відкрито декілька рахунків одним користувачем, то вони будуть розглядатися як дублюючі. Ми залишаємо за собою право закриття таких рахунків і:

 • 5.5.1. визнавати недійсними грошові транзакції, виконані за допомогою такого дублюючого рахунку;
 • 5.5.2. виконувати повернення всіх поповнень і ставок, зроблених з такого рахунку;
 • 5.5.3. вимагати від гравця повернення всіх виграшних сум бонусних коштів і грошей, які були отримані під час використання дублюючого рахунку. Їх повернення гравцем повинно здійснюватися за першою вимогою.

6. Підтвердження особистості; захист від відмивання грошей

6.1. Погоджуючись з вказаними положеннями, гравець зобов’язується, приймає та гарантує що:

 • 6.1.1. досяг повноліття або ж його вік є допустимим для участі в азартних іграх на законних підставах та не порушує діюче законодавство певної юрисдикції;
 • 6.1.2. всі гроші на власному рахунку належать гравцю — він є їх повним та законним власником. Вказані гравцем під час реєстрації дані — правдиві, точні та актуальні;
 • 6.1.3. гравець цілком усвідомлює той факт, що користування послугами Сайту може стати причиною втрати грошей; вся відповідальність за це лежить на гравцю. Гравець підтверджує, що користування Сайтом здійснюється за його власним рішенням та бажанням. За всі збитки та програші вся відповідальність лежить на гравцю, жодних претензій до Компанії в нього немає;
 • 6.1.4. у гравця є чітке уявлення про загальні принципи, процедури і правила, згідно яких надаються послуги та здійснюється специфіка гри в Інтернет-просторі. Гравець розуміє, що несе відповідальність за забезпечення правдивості інформації та правильності ставок. Гравець надає згоду не чинити дій, які можуть стати причиною завдання шкоди іміджу Компанії.

6.2. Погоджуючись з умовами Угоди, гравець тим самим дає згоду на проведення нами періодичних перевірок (можуть відбуватися з нашої ініціативи або за запитом третьої сторони, зокрема — уповноважених органів) з метою підтвердження особистості гравця та правдивості вказаних даних.

6.3. Під час проведення перевірок може спостерігатися обмеження можливості зняття виграшів з рахунку гравця.

6.4. Якщо під час перевірки буде виявлено, що гравець надав неправдиві відомості, ми будемо розглядати це як порушення умов Угоди. Внаслідок цього за нами залишається право щодо негайного закриття рахунку гравця або відмови йому в подальшому користуванні послугами Сайту.

6.5. Якщо в нас буде недостатньо доказів для підтвердження того, що гравець не досяг допустимого віку — ми маємо право прийняти рішення про призупинення дії рахунку гравця. Якщо на момент перевірки вік гравця був меншим ніж допустимий, ми можемо виконати такі дії:

 • 6.5.1. закрити рахунок гравця;
 • 6.5.2. повернути всі кошти з рахунку гравцю та визнати недійсними всі фінансові транзакції, які були виконані протягом цього періоду;
 • 6.5.3. відмінити всі ставки, зроблені за даний проміжок часу, та повернути гроші за них;
 • 6.5.4. визнати недійсними всі виграші за період, коли вік гравця не відповідав нормам згідно положень. На гравця покладаються зобов’язання щодо негайного повернення всіх виведених коштів за першою вимогою.

6.6. Політично Значущі Особистості і клієнти з юрисдикцій високого ризику (до них належать особи з санкціонованих країн) будуть перевірятися додатково. Від таких клієнтів вимагається надання в обов’язковому порядку документів з детальним поясненням походження джерела прибутку.

6.7. Ми залишаємо за собою право щодо надсилання запиту про надання роз’яснень з приводу джерела походження ваших грошей. Для цього доведеться надати додаткові відомості та пакет документів, які підтверджують, що ви маєте достатньо коштів для запуску азартних ігор. До розгляду приймається виписка з банку про розмір заробітної плати або дані про місце роботи гравця.

7. Термін дії й анулювання договору

7.1. За гравцем закріплюється право щодо можливості припинення дії свого рахунку (видалення імені користувача та паролю), надіславши нам відповідний запит по електронній пошті.

7.2. До моменту, поки гравець не отримає повідомлення відносно закриття рахунку, він продовжує нести відповідальність за будь-які транзакції, виконані в період з моменту відправки запиту та до його обробки.

7.3. Перед закриттям рахунку ми в змозі зняти з нього комісію на суму, яку гравець повинен повернути Компанії. В разі заблокованого, скасованого або видаленого рахунку повернення грошей не відбувається та жодні кошти не можуть бути на нього відправлені. Надалі гравець більше не матиме доступу до такого рахунку.

7.4. Після закриття рахунку жодна зі сторін не має права висувати будь-які претензії до іншої сторони.

7.5. За нами закріплене право щодо видалення рахунку гравця без необхідності попередньо інформувати його про це в таких випадках:

 • 7.5.1. Компанія вирішила більше не надавати послуги всім користувачам або певному гравцю;
 • 7.5.2. рахунок користувача якось пов’язаний з рахунком, який був видалений раніше;
 • 7.5.3. рахунок гравця пов’язаний з заблокованим рахунком, тому ми можемо закрити його незалежно від причин зв’язку між ними. Блокуванню також підлягають облікові відомості на цих рахунках;
 • 7.5.4. зі сторони гравця спостерігається можлива участь в злочинній змові або спроби зламати систему;
 • 7.5.5. гравець намагається маніпулювати роботою Сайту або його ПЗ;
 • 7.5.6. рахунок використовується гравцем для досягнення протиправних цілей;
 • 7.5.7. гравець залишає на Сайті публікації з інформацією принизливого або образливого характеру.

7.6. За нами залишається право на закриття рахунку у випадку, якщо він неактивний на протязі півроку або більшого проміжку часу. Попереднє інформування гравця в такому разі не передбачене.

7.7. Ми маємо право анулювати рахунок гравця або скасувати дію Угоди після відправки гравцю інформаційного повідомлення про наші наміри. Такі дії з боку нашої Компанії в обов’язковому порядку супроводжуються поверненням коштів гравцю, які були на його рахунку. Якщо через певні обставини немає змоги вийти на зв’язок з гравцем, ми зобов’язуємося тимчасово перерахувати гроші на рахунок Компанії або наглядового органу.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ